Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Randevu Alma

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Randevu Alma
24 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 3.203 kez okundu.

afyondevlet

Yapımına  Sultan Hamit’in emirleri ile 1907 yılında başlanmış, 1909’da Guraba (Garipler) Hastanesi adı ile şimdiki YSE Müdürlüğünün bulunduğu yerde 28 yataklı olarak hizmete girmiştir.

19.10.1946’da halkın büyük katkılarından dolayı Millet Hastanesi adı ile yeni hastane bu günkü yerinde hizmete açılmıştır.

01.07.2009 tarihinde Kocatepe Devlet Hastanesiyle birleştirilmiş halen iki blok halinde halkımıza hizmet vermektedir. Afyonkarahisar devlet hastanesinden randevu almak ve iletişim bilgilerini görmek için sitemizden faydalanabilirsiniz. Herkezin hastanelerin kalabalık ve sıranın gelmemesinden bir şikayeti üzerine sağlık bakanlığı sayesinde gerçekleşen sistem ile telefon ve internet üzerinden randevu almak konusun da sitemiz sizlere bilgi vermek için tasarlanmıştır. Afyonkarahisar Devlet hastanesinden randevu almak için aşağıdaki bilgileri kullanın.

Telefon ve Adres Bilgileri

Hastane Adı: Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
Telefon: (0272) 214 00 30
Faks: (0272) 212 13 90
Adres: Cumhuriyet Mahallesi İnönü Caddesi No: 19
İlçe: Afyonmerkez
İl: Afyon
Web Adres: www.afyondh.saglik.gov.tr

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile internet üzerinden de nasıl randevu alabileceğiniz hakkında bilgiye İnternetten randevu kısmından ulaşabilirsiniz.

Google Maps ile Yol tarifi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git