4-5 Ocak 2014 Direksiyon Sınavı Sonuçları

4-5 Ocak 2014 Direksiyon Sınavı  Sonuçları
7 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.143 kez okundu.

8 Aralık 2013 tarihinde ehliyet sınavına girip başarılı olan adayların  Direksiyon sınavından da yeterli puanı almaları sonrası ehliyet almaya hak kazanmış oluyorlar. 4 ve 5 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Direksiyon sınav sonuçlarından kaç puan aldığınızı merak edebilirsiniz. Direksiyon sınavından geçemeyen adaylar 18-19 Ocak tarihinde yapılacak direksiyon sınavınada girebilirler.

ehliyet-almak

Direksiyon Sınavında Puanlama Nasıl Yapılıyor

Hafta sonu yapılan sınavda adaylardan aracı kaldırmaları ve vites ile yol güzergahı arasında dikkatli davranlamaları istenir, kırmızı ışıkta durduktan sonra aracı hareket ettirmeniz ve farklı yönlere dönerken yön ışıklarını kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Direksiyon sınavında genelde arka koltuğa oturan ve puan veren Eğitimciler öncelikle ile araca bindiğinizde emniyet kemeri ve gerekli aynaların ayarlanmasına dikkat ediyor.

Direksiyon Sınavı Sonuçları

4 – 5 Ocak tarihinde gerçekleşen Direksiyon sınav sonuçlarının açıklanması bekliyorsanız, ve direksiyon sınavı esnasında herhangi bir hata yapmadığınızı düşünüyorsanız, geçmiş sayabilirsiniz kendinizi.

İnternet yolu ile herhangi bir açıklama yapılmazken kursunuzdan gün içerisinde Direksiyon Sınavından kaç puan aldığınızı öğrenebilirsiniz.

Direksiyon sınav sonuçları,direksiyon sınavından kalanlar birdaha girebilirmi ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git