3 Kasım Aio Açıköğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları MEB

3 Kasım Aio Açıköğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları MEB
18 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.658 kez okundu.

3 kasım tarihinde gerçekleşen Açıköğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları’nın ne zaman açıklanacağı hakkında bilgiler ve paylaşımlar sayfamızın bu kısmından yapılacaktır. 18 Aralık 2013 tarihi itibari ile en çok gelen sorular arasın aio sonuçlarının açıklanıp,açıklanmayacağı oldu.

acik_ogretim_ortaokulu_sinav_sonuclari_aoo_3_kasim_2013_h101695

Meb tarafından verilen bilgi sonrasında Açık öğretim ortaokul sınav sonuçlarının bugün açıklanma olasılığının yüksel olduğu bildirildi. Sınavdan iyi sonuçlar almak için uzun süredir, çalışan ve daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmamasından şikayetçi olan adaylar 3 kasım tarihinde yapılan aio sınav sonuçlarını merakla bekliyor.

Bilindiği üzere Açık öğretim ortaokulu kısa adıyla AÖO sınavı 3 Kasım 2013 Pazar günü saat 10.00 ve 14.00’de olmak üzere 2 oturum halinde MEB tarafından icra edilmiştir.
Açık ilköğretim akademik takviminde belirtilen sınav sonuç tarihi ise

Aralık 2013′te açıklanması gerekiyor. Kesin bilgi elimize ulaşır ulaşmaz yine sitemizde buna dair bilgilere de yer vereceğiz.
Açık Öğretim Ortaokulu Sınavı Sonuçları MEB tarafından 17 Aralık salı günü ile 20 aralık cuma arasında açıklanması beklenmektedir.
Ortaokul sınav sonuçlarının , çıkan soruların zorluğuna göre değişeceğini hepimiz biliyoruz.
Sınav sonuçları Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine girilir. Öğrenciler sınav sonuçlarına o sisteme şifresiyle birlikte öğrenci girişi yaparak ulaşırlar. Alınan puanlara bakılarak öğrencilerin ders alma, sınıf geçme ve mezuniyet durumları saptanır.
3 Kasım Açıköğretim Sınav Sonuçları için TIKLAYINIZ.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git