2014 YGS Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak

2014 YGS Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak
26 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 864 kez okundu.

Ösym tarafından yapılan Ysg sınav başvuru işlemlerinin ardından, herkes tarafından 23 Mart 2014 tarihinde gerçekleşecek olan Ygs sınavına girecekleri yerleri merak etmeleri üzerine detaylı bir açıklamaya yapmaya karar verdik. Ösym’in resmi web sitesinde yer alan aday işlemleri kısmından T.C. kimlik numarası ve diğer bilgileriniz ile 2014 Ygs sınav giriş yerlerini öğrenmenize imkan sağlayan sistem hakkında ayrıntılı bilgi sayfamızdan verilmiştir. Mart ayının tahminen ilk haftasında Ygs sınav giriş yerlerinin açıklanacak olması, Şubat ayı sonunda herkes tarafından merak edilen sorular, ygs sınav yerim nerede sorusunun cevabını sayfamızdan bulabilirsiniz.

ygs-ucreti

Ysg Sınavına Girerken  Neler Gerekiyor ?

Önceli yıllara göre farklı bir çalışmaya imza atan Ösym sınav giriş kağıtlarını eve göndermek yerine, Ösym’nin sitesinden  giriş yaparak adayların yazıcıdan çıktısını almaları ile Sınav giriş belgesini tedarik etmiş olacaklardır.

https://ais.osym.gov.tr

Ygs Sınav giriş yerlerinin ne zaman açıklanacağını merak edenler için , Mart ayının ilk haftasında Aday sınav yerleri açıklanacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git