2014 Yeni Yıl Etkileyici Mesajları

2014 Yeni Yıl Etkileyici Mesajları
31 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.654 kez okundu.

En güzel yeni yıl mesajları, anlamlı kısa mesajlar,2014 yılbaşı mesajları hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. Mutluluğunuzun devamlı olacağı güzel bir yıla giriş yaparken, hepimiz temenni ederiz ki herşey güzel ve yolunda gitsin. Sevdiklerinizi unutmadığınızı göstermenin en  güzel yolu onlara anlam yüklü güzel mesajlar gönderebilmenizdir. 2014 yılının en etkileyeci mesajları sayfamızda yer alıyor.

yilbasi-mesajlari

  • Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…
  • Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!
  • Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…
  • Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir Tutku, Tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
  • Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
  • Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2014 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!
  • Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!
  • Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hıç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2006 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.
  • Bitirdiğimiz yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım Yeni Yıl size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu Seneler…
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git