2014 Şubat Ayında kaç Öğretmen Atanacak

2014 Şubat Ayında kaç Öğretmen Atanacak
21 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.033 kez okundu.

2014-subat-ogretmen-atamasi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ; Öğretmen atamaları konusunda yaptığı açıklamalar ile Şubat ayında 8.000 Öğretmenin emekli olacağını ve bunun yerine yeni 10.000 öğretmenin atanacağını söleyen başbakan atanmayı bekleyen adayların yüzünü güldürdü. Nabi Avcı yaptığı açıklama ile Ocak ve Şubat aylarında herhangi bir atamanın olmayacağı, eski kararları uygulayacaklarını söylemesine rağmen, başbakan müjdeli haberi dün itibari ile verdi.

MEB’in plansız ve programsız işlerine her gün yeni bir şey daha ekleniyor. Şubat ataması da bunlardan birisi olacak gibi görünüyor. Ak partili vekillerin atamalar hakkında bilgileri olmamasına rağmen, yorum konusunda hiç boş durmayarak Ak Partili Nurettin Canikli bu yıl kaç öğretmen atandığını dahi bilmiyordu.

Ak Partili Nurettin CANİKLİ ne Dedi ?

Canikli: En son 50 bin öğretmenimizin (memurlar.netin notu: 50 bin değil, 36 bin 837) ataması yapıldı. Sanıyorum, bi 10 bin öğretmen daha yapılacak.

ATAMALAR BU ŞUBATTA MI OLACAK?

Canikli: Evet, Şubat ayı gibi olacak, tam kesin bilmiyorum ve kesin konuşmak istemiyorum ama bi 10 bin atama daha yapılacak.

Şubat ayında kaç öğretmen atanacağını merak edenler sayfamızdan bilgi alabilirler, Öğretmen atamaları ile ne kadar kişi atanamayacağıda ayrı bir durum. Özellikle Ak parti döneminde Öğretmen atamaları konusunda büyük sıkıntılar ortaya çıkıyor.  2014 Şubat ayı 10.000 öğretmen atanacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git