2014 Aöf Harç Ücretleri Ne zaman Son

2014 Aöf Harç Ücretleri Ne zaman Son
3 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.122 kez okundu.

Yeni bir döneme başlarken öğrencilerin en çok merak ettiği konular arasında 2.dönem aöf harçlarının hangi tarihte yatırılacağı olmuştur. Açıköğretim fakültesinde Okuyan öğrencilerin Aöf harçlarını yatırabilecekleri son tarih ve ayrıntılar eğitim sayfamızdan verilmiştir. 2014 aöf harçları için son gün ne zaman ?

aof-kayit-harc-ucretleri

Her dönemin başında kayıt yenileme giderleri için alınan harç ücretlerini Vakıfbank’a TC kimlik numaraları ve okudukları/kazandıkları bölümü belirterek yatıracaklardır. Önceki yıllarda çıkan haberler sonrası aöf harç ücretlerinin kalktığını düşünen adaylar neden halen harç ücreti ödediklerini merak etmektedirler. Harç ücreti iki kısımda alınıyordu, bunun düşük olanı kaldırıldı,yüksek olan harç ücreti ödeniyor.

2014 Aöf Harç Ücretleri Ne zaman Son

2013 ösys ile ilk defa açıköğretime yerleşenler 2-17 Eylül tarihleri arasında, dikey geçiş, lisans tamamlama, ikinci üniversite kaydı yapacaklar 30 Ekim – 25 Eylül tarihleri arasında, Güz döneminde kayıt yenileyecekler 16-27 eylül tarihleri arasında, bahar döneminde kayıt yenileyecekler 3-14 mart tarihleri arasında harç ücretlerini yatıracaklardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git