2013 Saç Modelleri,yüze uygun saç modeli nasıl seçilir,2014 saç örnekleri | Kişisel blog
7:12 am - Pazartesi Kasım 23, 2015

2013 Saç Modelleri

Perşembe, 16 Mayıs 2013, 8:29 | Bayan | 3 Yorum | Read 90993 Times
by admin

sacmodelleri21

Erkeklere oranlar bayanların saçları sıklıkla uzun olması veya çabuk uzamasından dolayı her zaman farklı bakımları ve renkleri ortaya çıkmaktadır. Bir kişiyi dışarı daha fazla yansıtan ve parlaklığı ile daha güzel görünüm sağlayan farklı saç modelleri ile daha farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. Kuaför nasıl bir tasarım yapmasını gerektiğini kişinin yüz hatları ve giydiği giysiye uygun olarak tasarlayarak gerçekleştirir.

Kısa veya uzun birçok saça farklı modellerini katarak adını duyurmuş sayısız bayan kuaförü bulunmaktadır. Kalıcılık bakımından daha uzun süre kullanım için tasarlanmış bazı saç modellerini sizler için araştırdık ve sitemizde yayınladık. Bakımsız olan saçlarda sıklıkla kırıkların oluşması ve kepeğe yüz tutmaması için saçlarımıza gösterdiğimizin önemin farkında olmamız gerekmektedir.  İlerleyen yaşlarda saçların beyazlaşmasını engellemek için farklı saç boyaları ile saç boyama işlemlerinizi kuaförler tarafından gerçekleştirebilirsiniz.

Saçlarınıza boya veya farklı tasarımlar için işlemler uygulatırken unutmayın ki saç kırıkları ve model verebilmek için ısı miktarının fazla olması saça ve deriye zarar verebilmektedir.Özel günlerde sıklıkla bayanların saç modelleri tercihlerinde kararsız olmasına istinaden sizlere 2013 yılının saç modelleri hakkında farklı şık tasarımlar hakkında aşağıda kullanabileceğiniz bazı modelleri bulabilirsiniz.

3 responses to "2013 Saç Modelleri"

  1. ayşegül diyor ki:

    çok güzel Saç modelleri teşekürler

  2. çağla diyor ki:

    çok güzel saç modeleri bilginiz için teşekürler

Düşüncelerinize Önem Veriyoruz...