2013 ösym LYS yerleştirme sonuçları açıklandı,Lys sonuçlarını nasıl görebilirim | Kişisel blog
2:48 pm - Pazar Kasım 25, 6474

2013 ÖSYM LYS yerleştirme sonuçları açıklandı

Perşembe, 25 Temmuz 2013, 23:19 | LYS | 0 Comment | Read 1179 Times
by admin

2013-lys-sonuclari-aciklandi

Uzun zamandır birçok kişinin sabırsızlıkla beklediği Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), üniversite yerleştirme sonuçlarını açıkladı.
25 temmuz 2013 perşembe günü akşamı açıklanan Lys sonuçları nedeniyle Ösym sitesinde yoğunluk artışı gözlerden kaçmadı. Birçok kişinin hayallerini gerçekleştirebilmek için sabırsızlıkla beklediği sınav sonuçları nasıl, Lys sınav sonuçlarını internet üzerinden nasıl görebilirsiniz, merak edilen tüm bilgiye sayfamızdan ulaşmanız mümkündür.

Haftalardır Ösym’den gelecek haberi bekleyen birçok genc aday 2013 Lys yerleştirme sınavının açıklanması ile internet sayfalarından Tc.Kimlik numaraları ile sınav sonuçlarını sorgulama başladı.

ÖSYM Başkanı Ali Demir LYS sonuçları için diğer yıllara göre daha erken açıklanacağını belirtmesinden 8 gün sonra sınav sonuçları hayırlısı ile açıklandı. Kaç aldığınızı ve hangi Üniversitelere yerleşeceğinizi öğrenmek için yapmanız gereken oldukça kolay.

2013 LYS Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Sınav sonuçları açıklandığında ÖSYM’nin sonuc.osym.gov.tr adresinde olacaktır. Yaklaşık 1 milyon adayın sabırsızlıkla beklediği sonuçları nasıl öğreneceğiniz hakkında bilgiler yer almaktadır.

2013 Lys Sonuçlarını nasıl öğrenebilirsiniz, Sorular zor mu , Kolaymı Merak edilen bilgiler için aşağıdaki linki takip ediniz.

adresine giriş yaptıktan sonra,

 

sonuclar-aciklandi

 

Düşüncelerinize Önem Veriyoruz...


kocintok mikroskopevi