2013 KYK Burs ve Kredi Onaylatma

2013 KYK Burs ve Kredi Onaylatma
18 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 2.336 kez okundu.

2013 Kredi ve Burslar kurumunun, burs sonuçlarını açıklama işleminden sonra hangi yolları izleyerek kredi onaylatma işleminizi yapacağın hakkında sayfamızda Kyk hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Pazar günü açıklanan sınav sonuçları sonrası Bursunuzu nasıl onaylatacağınızı bilmiyorsanız, detaylı bir şekilde açıkladığımız makaleyi okuyabilirsiniz.

kyk

Kyk burs sonuçları sonrası, kazanan adayların yeni Eğitim döneminin hayırlı olmasını ve Öğrenim döneminizde dersler ve sınavlar hakkında bizlere iletişim yolu ile sorularınızı iletmeniz durumunda sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Kyk hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsinizç

KYK SONUÇLARI VE ONAY İŞLEMLERİ İÇİN TIKLA

Kredi bursumu nasıl onaylatacağım, burs ve kredi kazandım onaylatmam gerekir mi ?
2013 KYK Burs ve Kredi Onaylatma Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Delal Nazlı dedi ki:

  Merhaba kyk dan kredi hakkı kazandım. Tahahütnamemi Ankara’ya gönderdim. Makedonyada okuyorum ve burada Ziraat Bankası yok.Hesap kartımın bilgisini nerden öğreneceğim ve hesap kartımı nerden alacağım.Bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Delal Okul tatil olduğunda felan Türkiyeye dönmeyecekmisiniz ? Çünkü şahsen elden alman gerekecek. Eğer dönme ihtimalin olumsuz ise bilgilerini bana gönder senin için Kyk ile iletişime geçerek bilgi alım ?

 2. rüzgar dedi ki:

  e- devlet üzerinden ayrıntılı olarak anlatırmısın şifremi aldım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum

  1. admin dedi ki:

   E-devlet Üzerinden Kyk Burs Onaylatmak için : http://www.kisiselblog.org/e-devlet-uzerinden-kyk-burs-onaylatma/ detaylara bakabilirsiniz.

Sayfa başına git