15 – 16 Şubat 2014 Direksiyon Sınav Sonuçları

15 – 16 Şubat 2014 Direksiyon Sınav Sonuçları
15 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.088 kez okundu.

Ehliyet sınavından yeterli puan aldıktan sonra ehliyete hak kazanan adayların, direksiyon sınavından da başarılı olması gerekiyor. Şubat ayında direksiyon sınavından başarısız olan veya çeşitli nedenlerden dolayı direksiyon sınavına katılamayan adaylar 15 – 16 şubat tarihlerinde tekrar direksiyon sınavına tabi tutulacaklardır. 12 Ocak 2014 tarihinde gerçekleşen Ehliyet sınavının sonuçlarının açıklanması ile beraber adayların bu hafta sonu direksiyon sınavına girmeleri bekleniyor.

ehliyet-almak

Direksiyon Sınavında Yapılması Gerekenler

Bu sınavdan iyi puan almak isteyenlerin uyması gerekenler, İlk araca binildiğinde ayna ve koltuğu kendinize göre ayarlamanız, sağa ve sola dönüşlerde sinyal vermeyi unutmamanız. Işıklarda durma,yokuşlarda durma ve kalkma konusunda başarılı olmanız. Ani fren ve istop edecek hareketlerden kaçınılması gerekmektedir.

Direksiyon Sınavı Sonuçları

Ocak ayında gerçekleşen sınavdan yeterli puanı alan adayların, Şubatın başlarında girdiği direksiyon sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? İnternet üzerinden direksiyon sınav sonuçlarını öğrenebilirmisiniz ?

Direksiyon Sınavında Başarısız Olan Sürücü Adayları

Toplam 4 direksiyon sınavına girme hakkı bulunmaktadır. Genel olarak kalmalar ani hareketler ve dikkatsizlikler sonucu ortaya çıkmaktadır. Bazı arkadaşların merakla direksiyon sınav sonuçları internetten aramaları üzerine açıklama yapmaya karar verdik.

Direksiyon sınav sonuçlarını internet üzerinden öğrenemezsiniz, Kursunuzdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 Şubat Direksiyon sınav sonuçları öğrenme, 15-16 Şubat 2014 direksiyon sınav sonuçlarımı nasıl öğrenebilirim ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git