1 Şubat 2014 Yengeç Burcu Yorumu

1 Şubat 2014 Yengeç Burcu Yorumu
1 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 903 kez okundu.

Şubat 2014 Yengeç burcu yorumları,Yengeç burcunun aşk ve para hayatında ne gibi değişiklikler olacak. Burç yorumları hakkında tüm merak ettiğiniz bilgiler sayfamızdan verilmiştir.

Gezegeni:AyGrup:SuUğurlu Rengi:Beyaz, gümüşUğurlu Sayısı:2Uğurlu Taş:Yakut, aytaşıUğurlu Gün:PazartesiSevgili Yengeçler saat 17:12 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün iş yaşamınız başta olmak üzere, fiziksel sağlığınız ve ilişkinizle ilgili konularda etkilidir. Hassas bir yapıya sahip olduğunuz için bir anda abartılı tepkilerde bulunabilirsiniz. Çünkü artık siz de, hakkınız olanı almak, güvencenizi sağlamak ve çok daha rahat yaşamak istiyorsunuz. İnsanca emek sarfetmenin, yarınlarınızı garanti altına almanın telaşı içindesiniz.

yengec-burcu

Kimileri olanak bulamadığı için eğitimini yarıda bırakmış olabilir, kimileri sağlık nedeniyle iş gücü kaybına uğramış olabilir. Çoğunluğunuz ise, sırf iyi niyetinden dolayı yorgun veya zorlu bir ilişki nedeniyle umudunu kaybetmiş olabilir. İşte bugünkü enerjiler altında, üzerinize gelen olursa, bir de kıymetiniz bilinmezse, doğal olarak birileriyle burun buruna gelebilir, düşüncelerinizi hiç çekinmeden ifade edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git