1 Şubat 2014 Boğa Burcu Yorumu

1 Şubat 2014 Boğa Burcu Yorumu
1 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 780 kez okundu.

Yeni bir ayın herkeze mutluluk ve para getirmesini diliyoruz. Burç takvimine göre 1 şubat boğa burcu yorumları ve boğa burcunun aşk hayatı hakkında detaylar sayfamızda detaylı olarak verilmiştir.

Gezegeni:VenüsGrup:ToprakUğurlu Rengi:Pembe, mavi, kremUğurlu Sayısı:6,4Uğurlu Taş:ZümrütUğurlu Gün:CumaSevgili Boğalar yeni haftaya, saat 17:12 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisiyle adım atacağız. Eşiniz, partneriniz veya iş ortaklarınızla, aranızdaki her türlü problem sizi rahatsız eder. Çünkü bu sıkıntılar yüzünden özgür olamadığınızı düşünürsünüz. Elde etmek istediğiniz o kadar çok şey vardır ki, önünüze çıkan her engeli abartılı bir şekilde savuşturmaya çalışabilirsiniz. Bugün dünyayı algılayış biçiminiz, kendinizi koruma altına almak ve sıkıntılardan bir an önce kurtulmak üzerinedir.

bogaAncak bu sayede, ileriye doğru bir adım atabilirim diye düşünürsünüz. Siz bu denli kararlıyken ister özel isterse başka kişiler olsun pek umrunuzda değildir. Bu uğurda hiç kimsenin hatırını gönlünü dinlemekten yana değilsinizdir. Gün boyu bu güçlü dürtüler altında, yaşamınızdan bazı kişileri tümüyle çıkarmaya karar verebilirsiniz. Aslında bütün bu gerilimin ana nedeni, hedeflerinizi arzuladığınız şekilde gerçekleştirememenin iç sıkıntısıdır. Önünüzde oluşan duvarlar hem sosyal hayatınızı hem de liderlik gücünüzü bastırıyor gibidir. İşte bu baskı doğal olarak bir yerden açık vermeye başlamış gibidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git