1 Şubat 2014 Başak Burcu Yorumu

1 Şubat 2014 Başak Burcu Yorumu
1 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 779 kez okundu.

Günlük burç yorumları üzerine hizmet veren sitemizden Başak burcu olanlar 2014 yılının Şubat ayının ne gibi yenilikler ve aşk hayatında değişiklikler ortaya çıkmıştır. Aşk hayatı nasıl olacaktır. 1 Şubat 2014 Başak burcu yorumları.

Gezegeni:MerkürGrup:ToprakUğurlu Rengi:Sarı, yeşilUğurlu Sayısı:6Uğurlu Taş:Koyu zafirUğurlu Gün:ÇarşambaSevgili Başaklar saat 17:12 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, ailevi konular, hedefleriniz, meslek hayatınız, geleceğinizi garanti altına alma arzunuz bir hayli önem taşır. Anne ve babanızla olan ilişkiniz, yuvanızdaki sorumluluklarınız bugün kafanızı kurcalar durur. Böyle bir enerji altında olayları gereğinden fazla abartılı ele alırsınız. Evliyseniz eşinizle gereksiz yere tartışabilirsiniz.

basakburcu

İlişkisinde gelecek göremeyenler sevgilisiyle çatışabilir, genç Başaklar anne ve babalarının kendilerini anlamadıklarını düşünebilirler. Bütün bunların nedeni, hoşgörülü olmakta zorlanmamızdır. Yuvamız içinde birbirimizle aynı ortamı paylaşıyor, aynı nefesi alıyoruz. Sorunlarımız konuşarak, önyargılı yaklaşımlardan uzak bir şekilde ele alabilsek çözülmeyecek problem yoktur.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git