1-2 Şubat 2014 Direksiyon Sınav Sonuçları

1-2 Şubat 2014 Direksiyon Sınav Sonuçları
30 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.076 kez okundu.

Ehliyet sınavından başarılı olan sürücü adaylarının en son başarılı olması gereken Direksiyon sınavının yapılma ve sınav sonuçları hakkında sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.Kurslar tarafından çeşitli aralıklarla araç kullanmanın temel ilkeleri verilmektedir.Hafta sonu gerçekleşen 1-2 Şubat 2014 Direksiyon sınavından başarılı not almak isteyenlerin yapması gerekenler hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. 12 Ocak 2014 tarihinde girdiğiniz sınavların sonuçlarının açıklanmasından sonra, başarılı olan adayların bu hafta sonu direksiyon sınavına tabi tutulacakları bilinmektedir.Peki ya Direksiyon sınavına nerede gireceksiniz, puanlama neye göre yapılıyor.Direksiyon sınavından kalırsam ehliyet alamammı bazı soruların cevaplarınıda sayfamızdan öğrenbilirsiniz.

ehliyet-almak

Direksiyon Sınavında Yapılması Gerekenler

Bu sınavdan iyi puan almak isteyenlerin uyması gerekenler, İlk araca binildiğinde ayna ve koltuğu kendinize göre ayarlamanız, sağa ve sola dönüşlerde sinyal vermeyi unutmamanız. Işıklarda durma,yokuşlarda durma ve kalkma konusunda başarılı olmanız. Ani fren ve istop edecek hareketlerden kaçınılması gerekmektedir.

Direksiyon Sınavı Sonuçları

Ocak ayında gerçekleşen sınavdan yeterli puanı alan adayların, Şubatın başlarında girdiği direksiyon sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? İnternet üzerinden direksiyon sınav sonuçlarını öğrenebilirmisiniz ?

Direksiyon Sınavında Başarısız Olan Sürücü Adayları

Toplam 4 direksiyon sınavına girme hakkı bulunmaktadır. Genel olarak kalmalar ani hareketler ve dikkatsizlikler sonucu ortaya çıkmaktadır.

Direksiyon sınav sonuçlarını internet üzerinden öğrenemezsiniz, Kursunuzdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git